Pavasariškos nuolaidos itališkiems baldams -15%

Pavasario proga nuolaidos itališkiems baldams! Kadangi baldų pasirinkimas yra begalinis, pridedame nuorodas į gamintojų katalogus. Paspaudus ant paveiksliuko jums atsidarys gamintojo puslapis. Pamatė kažką patinkančio, platesnė informacija el. paštu info@admaja.lt ir mūsų salone Liepų g. 21, Klaipėda.

„Calligaris“ 

„Calligaris“ mano, kad baldai turi būti tiek funkcionalūs, tiek elegantiški.
Manome, kad naujoviškas dizainas turi būti sukurtas taip, kad būtų realūs sprendimai ir esminis komfortas. Net po 100 metų patirties pramonėje mes ir toliau eksperimentuojame su medžiagomis ir apdaila.  Galų gale, mūsų gebėjimas priimti pokyčius yra bene patvariausia Calligaris prekės ženklo savybė.

„Ditre Italia“

„Ditre Italia“ sofas, fotelius, lovas ir minkštus aksesuarus gamina nuo 1976 m. Per daugiau nei keturiasdešimt veiklos metų brolių De Marchi įmonė, įsikūrusi Trevizo provincijoje, atidarė dvi gamyklas ir didžiulį saloną. Gaminiai yra įvairių spalvų ir natūralių medžiagų – nuo odos iki lino ir medvilnės. Kuriant baldus ir objektus asmeninei gerovei, negalima nepaisyti tvarumo. Ditre Italia pastangos sumažinti arba panaikinti taršą yra nuolatinės; įmonė elgiasi etiškai ir rūpestingai tiek pirkdama žaliavas, tiek per gamybos ciklą, laikydamasi visų reglamentų. 

Cattelan Italia

Giorgio ir Silvia Cattelan įkūrė „Cattelan Italia“ 1979 m., siekdami sukurti modernius baldus, kurie pagražintų namus, o šiandien jų sūnus Paolo Cattelan vadovauja įmonei tokiu pat naujovišku ir rafinuotu stiliumi. „Cattelan Italia“ garsėja tuo, kad kuria gražius itališkus modernius baldus, šviestuvus ir namų dekoro elementus, kurie traukia dėmesį. Akį traukiantys šiuolaikiški Cattelan Italia dizainai, pasižymintys neįtikėtinu dėmesiu detalėms, yra tokie pat praktiški ir funkcionalūs, kaip ir estetiški.

„Twils“

„Twils“ turi daugiau nei 20 metų patirtį minkštų lovų, aksesuarų ir patalynės srityje ir visada buvo aistringas dizainui ir tendencijoms. Šis nusistovėjęs verslas taip pat gamina savo originalią gyvenimo būdo kolekciją, atidžiai sekdamas ir dažnai numatydamas besikeičiančias stiliaus tendencijas.

„Arketipo Firenze“

Arketipo Firenze lyderis minkštų baldų gamyboje su griežtu Made in Italy dizainu. Atraskite sofų, fotelių, kėdžių, lovų, stalų, kavos staliukų, bufetų, knygų spintų, šviestuvų ir aksesuarų kolekcijas.

„LeComfort

LeComfort yra pirmaujanti kompanija, kuri savo pašaukimu padarė svetainės baldus. Sofų, sofų-lovų, fotelių ir lovų gamybos lyderė LeConfort siūlo skirtingus sprendimus klasikiniam ir moderniam gyvenimui.

„Gamma Arredamenti

Tyrimai ir inovacijos, nepamirštant tradicijų vertybių. Aiškus dabarties matymas ir žvilgsnis į ateitį. Tokiu būdu Gamma kiekvieną dieną paverčia savo meile dizainu, stipria asmenybe ir kiekvieno elemento.1974 m. Gabriele Ghetti ir Carla Botti draugystė ir bendra aistra baldams paskatino juos sukurti „Gamma Arredamenti“, kiekvienas pasitelkdamas savo žinias ir patirtį.