Dažniausiai užduodami klausimai

Pristatymas

Visos užsakomosios prekės gaunamos per 4-8 savaitės. Dažniausiai atvyksta ir greičiau, mes apie atvykimą iškarto informuojame klientą. Jeigu prekė yra Admaja sandėlyje, ji bus išsiųsta per 1-2 darbo dienas.

Pristatymas nuo 50 Eur Lietuvoje yra nemokamas, išskyrus dekoratyvinius apvadus Orac.

Orac decor pristatymas kainuoja 25 Eur, jeigu užsakymo suma neviršija 450 Eur. Užsakymams virš 450 Eur, pristatymas nemokamas.

Prekės, kurias turime vietoje galima atsiimti ir mūsų parduotuvėje. Dėl konkrečių prekių likučio teiraukitės info@admaja.lt

Prekių atsiėmimas mūsų parduotuvėje Liepų 21, Klaipėdoje.

Prekes galite atsiimti:
– darbo dienomis nuo 9 iki 18 val
– šeštadieniais nuo 11 iki 15 val.

Pasirinkus šį būdą prekę Jums pristatys kurjerių kompanija. Jeigu perkate baldą, kuris sveria daugiau nei 31 kg (valgomojo stalai, pastatomos lentynos, indaujos) ir Jums reikia užnešimo paslaugos, susiekite su mumis el. paštu info@admaja.lt.

Keitimas ir grąžinimas

Norint keisti arba grąžinti prekę turi atitikti šias sąlygas:

– Nepasibaigęs keitimo arba grąžinimo terminas (plačiau skaitykite žemiau).

– Keičiamos arba grąžinamos prekės turi būti visiškai tvarkingos (plačiau skaitykite žemiau).

– Pateikti įsigijimo dokumentus (kasos kvitą arba PVM sąskaitą faktūrą).

– Prekes atsiųsti/pristatyti adresu UAB Foursouls, Liepų g.21, Klaipėda, 92139

KEITIMO / GRĄŽINIMO TAISYKLĖS

 1. Pirkėjui apsigalvojus, prekė gali būti grąžinta Pardavėjui nenurodant grąžinimo priežasties. Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti Mažmeninės prekybos taisyklių 17 punkte išvardintų kategorijų tinkamos kokybės prekių, taip pat prekių, kurios Pirkėjui atsiųstos pagal individualų užsakymą.
 2. Prekės gali būti grąžinamos per 14 dienų nuo tos dienos, kurią prekes gavote. Jeigu grąžinimo laikotarpio pabaiga sutampa su nedarbo diena, jis pratęsiamas iki artimiausios darbo dienos.
 3. Prekės grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.
 4. Pinigai už prekes bus grąžinti Pirkėjui per 14 dienų nuo pareiškimo apie pirkinio atsisakymą, tačiau pinigų grąžinimas gali būti uždelsiamas negavus grąžinamų prekių arba įrodymo, kad jos išsiųstos.
 5. Prekės grąžinamos originalioje prekės ir siuntos pakuotėje kartu su prekės dokumentais. Prekės grąžinamos Pardavėjo nurodytu adresu. Prieš grąžinant prekes pirkėjas būtinai turi  susisiekti su Pardavėju el. paštu info@admaja.lt.
 6. Už grąžinamos prekės tinkamą sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas.  Dūžtančios prekės turi būti supakuotos taip, jog būtų galima saugiai transportuoti.
 7. Prekės nepriimamos atgal, jei buvo naudojamos ir (arba) buvo sugadintos ir (arba) prarado prekinę išvaizdą (prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais).
 8. Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą su nuolaida, grąžinama už prekę sumokėta suma su galiojusia nuolaida.
 9. Prekės Pirkėjui nepatikusios dėl formos, dydžio, spalvos, modelio, komplektiškumo (išskyrus Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytas išimtis) priimamos iš Pirkėjo ir pakeičiamos arba už jas grąžinami pinigai per 14 dienų nuo prekės grąžinimo.
 10. Kai grąžinama gauta ne ta prekė, arba nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja pasiimti tokias prekes ir jas pakeisti tinkamomis arba kokybiškomis prekėmis. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi tinkamų arba kokybiškų prekių arba Pirkėjas nepageidauja šių prekių, jis grąžina Pirkėjui už prekes sumokėtus pinigus.
 11. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.
 12. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos remiantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.“

 

Užuolaidos, romanetės ir kiti gaminiai

Taip. Dažniausiai vykstame pas klientų kelis kartus:

 1. Išsimatuoti langus ir priderinti audinius
 2. Jeigu klientas užsako karnizus, atvyksta meistras juos sumontuoti
 3. Salono darbuotojos (interjero stilistės arba dizainerės) atvyksta pakabinti užuolaidų

Atvykimo kaina priklauso nuo vykstamo atstumo. Klaipėdos miesto ribose 20 Eur., už miesto ribų nuo 20 iki 85 eur.

Taip. Prekiaujame skirtingų tiekėjų karnizais ir jų priedais:

 • Sieniniai ir lubiniai karnizai
 • Bėgeliai
 • Elektra valdomi karnizai ir bėgeliai (Somfy)
 • Elektra valdomi karnizai ir bėgeliai kuriems nereikalinga pravesta elektra. Jie maitinami įmontuojama baterija, kuri yra įkraunama ir vieno įkrovimo užtenka vieneriems metams.
 • Visi karnizų ir bėgelių priedai ir kt.

Visus audinių pavyzdžius galima pasiimti į namus 24 valandoms, tokia paslauga teikiama už užstatą.

Užuolaidų siuvimo terminas užsisakant audinį yra 60 d.d.

Jeigu audinys yra vietoje, mes pradedame vykdyti užsakymą tik gavus informaciją jog buvo atliktas avansinis mokėjimas iš kliento. Priklausomai nuo užsakymo dydžio ir siuvimo eilės jo atlikimo greitis trunka nuo 7 iki 35 darbo dienų.

Taip! Mūsų gaminiams taikoma vienerių metų garantija. 

Dirbame su interjero dizaineriais, dekoratoriais bei interjero stilistais visoje Lietuvoje. Susisiekite, pasikonsultuokite ir mes jus nukreipsime pas dizainerį, kuris dirba su tokio stiliaus interjerais apie kurį jūs svajojate ir norite matyti savo namuose.

Vykstame į objektus visoje Lietuvoje. Atvykimo kainos į namus Klaipėdos miesto ribose ir užmiestyje bei visoje Lietuvoje skirtingos. Platesne informacija el. paštu info@admaja.lt ir +370 608 00711