Apie mus

Admaja yra pirmaujantis aukštos kokybės užuolaidų, tapetų, dekoratyvinių apvadų bei išskirtinių baldų tiekėjai, aptarnaujantis klientus visoje Lietuvoje nuo 2011 metų.

Admaja tiki, kad kiekviena erdvė turi savo charakterį ir poreikius. Todėl mes siūlome įvairias užuolaidas, romanetes, medines žaliuzes ir kitus sprendimus jaukiems namams, kurie tiktų kiekvienam skoniui ir biudžetui. Nuo klasikinių iki šiuolaikinių, nuo subtilių iki drąsių, mes turime ką pasiūlyti kiekvienam.

Didžiuojamės savo dėmesingumu smulkmenoms ir įsipareigojame užtikrinti klientus kad kiekvienas ras tai ko ieško. Mūsų patyrę dizaineriai ir meistrai glaudžiai bendradarbiauja su kiekvienu klientu, kad sukurtų individualizuotus sprendimus, atitinkančius jų konkrečius poreikius ir norus.

Per tiek metų mes baigėme daugybę gražių projektų, dėl kurių pelnėme reputaciją kaip patikimas tiekėjas. Turime patirties gyvenamąjame ir komerciniame sektoriuje.

Todėl, jei ieškote kokybiškų sprendimų savo interjerui užsukite į Admajos saloną kuris įsikūręs Klaipėdoje, Liepų g. 21. Susisiekite su mumis išanksto ir mes jūsų lauksime.